Kwisa Świeradów 1 -7 Woskar Szklarska Poręba

W trzecim meczu kontrolnym nasz zespół doznał wysokiej porażki z Woskarem Szklarska Poręba 1:7 Nie spodziewaliśmy że goście rozpoczną tak dobrze.To piłkarze Woskaru narzucili tępo gry i dyktowali warunki czego efektem była pierwsza bramka już w pierwszym kwadransie gry. Nasz zespół nie znalazł recepty na dobrze grających gości z minuty na minute przewaga Woskaru rosła. Udało się nam jednak przeprowadzić jedną składną akcję po której padła bramka na 1:1.Trafienie Marcina Rosołka dało nam jeszcze nadzieje na to by obraz gry się zmienił ale nic mylnego. Goście zdobywają bramkę na 2:1 do przerwy. Druga odsłona spotkania to całkowita dominacja gości. Wynik 1:7 mówi sam za siebie. Nikt się nie spodziewał że takim wynikiem zakończy się to spotkanie. Zabrakło walki zrozumienia i dokładności w naszym zespole. Zagraliśmy zle i wszyscy o tym wiemy. Co należało by zrobić by do takich sytuacji nie dochodziło. Wyciągnąć wnioski. A sezon już tuz tuż.