Kwisa Świeradów 3 - 1 Jaśnica Opolno Zdrój

Kwisa Świeradów 3   -  1   Jaśnica Opolno Zdrój

Mecz wyjazdowy z Jaśnicą dla naszego zespołu nie okazał się spacerkiem. Gospodarze umiejętnie się bronili czego wynikiem był bezbramkowy remis do przerwy. Nasz zespół dobrze rozgrywał piłkę przeważał na boisku stworzył wiele groznych sytuacji lecz żadna z nich nie znalazła drogi do bramki. Większość akcji kończyła się w odległości szesnastego metra. Mogliśmy wysoko prowadzić po pierwszej połowie ale tak się nie stało. Prowadzenie do przerwy dało by nam przewagę i spokojnie moglibyśmy patrzeć na przebieg drugiej połowy. Po przerwie obraz gry nie zmienił się znacząco,bo to nadal nasz zespół dominował na boisku i stworzył sobie kilka dogodnych sytuacji po których jedna z nich znalazła drogę do bramki i otworzyła wynik spotkania piłke w pole karne otrzymał Ostrejko i to po jego trafieniu mogliśmy się cieszyć z prowadzenia. Gospodarze po stracie bramki odpowiedzieli kilkoma groznymi kontrami gdzie to po jednej z nich piłka odbita od naszego bramkarza ociera się o poprzeczkę. Kolejna grozna kontra gospodarzy kończy się bramką na 1:1. Gospodarze stracili dużo sił w końcówce spotkania i dali naszym piłkarzom dużo miejsca do rozgrywania piłki i to skończyło się dla nich zgubne bowiem po zamieszaniu w polu karnym do piłki dochodzi Mizioł i kończy akcje strzałem i prowadzimy 2:1. Przed końcowym gwizdkiem sędziego dochodzi do faulu na Ostrejce w polu karnym sędzia pokazuje na wapno a jedenastkę wykorzystuje Radziuk i mamy 3:1. i Takim wynikiem kończy się to spotkanie.