Kwisa Świeradów 3 - 1 Stella Lubomierz

Kwisa Świeradów 3   -  1   Stella Lubomierz

Meczem ze Stellą Lubomierz rozpoczęliśmy przygotowania do sezonu 2014/15.To spotkanie rozpoczęliśmy z wielkim animuszem przeważając na boisku przez całe 90 min. Zagraliśmy mądrze w defensywie i ofensywie. Przeważaliśmy na połowie rywala stwarzając wiele sytuacji podbramkowych po których to padały bramki dla naszego zespołu. Pierwsza bramkę zdobył Błażej Rajchel który popisał się przepięknym strzałem z okolic 18 metra strzał w samo okienko bramki dał prowadzenie dla Kwisy. Kolejną bramkę zdobył Wojtek Ostrejko który strzałem głową pokonał bramkarza gości.I do przerwy 2:0.Po przerwie przebieg gry się nie zmienił nadal to nasz zespól dominował i nie pozwolił na zbyt wiele rywalom czego efektem była trzecia bramka dla naszego zespołu. Goście zdobyli bramkę w końcówce z rzutu karnego ale nie zmieniło to przebiegu samego spotkania.Wygraliśmy pewnie za co należą się brawa i słowa uznania dla całego zespołu.za walkę na boisku pomimo upalnej aury. Tym samym serdecznie zapraszam już 30 lipca na stadion miejski na godzin 18,30 gdzie rozegramy drugi mecz kontrolny z GKS Gryf Gryfów Sląski.